Nowość: Router ADSL2+ AWRT-150

8level

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Nano-Karta-150n

Kategorie

SieciSieci bezprzewodoweOdtwarzacze multimedialneMonitoringUrządzenia NAS

Nowość: Router ADSL2+ AWRT-150

Do coraz szerszej oferty produktowej marki 8level, wprowadziliśmy pierwsze urządzenie do obsługi łącz internetowych dostarczanych przez linię ADSL (Netia lub TPSA).

 

AWRT-150 pozwala na łatwe i bezpieczne współdzielenie dostępu do plików i Internetu, obsługiwanego przez łącza telefoniczne.

 

Urządzenie jest zgodne ze standardami ADSL2+


Przepustowość ADSL2+ sięga 24Mbps przy założeniu spełnienia wszystkich fizycznych wymagań (najbliższe położenie względem DSLAM). Ma szersze pasmo częstotliwości, tym samym szersze pasmo odpowiedzialne za wysyłanie i pobieranie danych.

 

Szybkie Wi-Fi


Sprzęt współpracuje z urządzeniami w standardach 802.11n(Draft 2.0)/b/g i pracuje w trybie 1T1R.  Pozwala to uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 150Mbps.

 

Bezpieczeństwo


Nad bezpieczeństwem danych czuwa szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejsze – WPA2 (AES). Szybką konfigurację połączenia szyfrowanego umożliwia przycisk WPS (Wireless Protected Setup).

 

Konfiguracja


Wszystkie ustawienia wprowadza się poprzez stronę WWW wbudowaną w router, która jest bardzo czytelna i przyjazna dla użytkowników. Menu konfiguracyjne dostępne w języku polskim i angielskim.

 

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o 8level AWRT-150