8level

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Nano-Karta-150n

Kategorie

SieciSieci bezprzewodoweOdtwarzacze multimedialneMonitoringUrządzenia NAS

O marce

          Marka 8level powstała w 2007 roku w wyniku inwestycji w rozwój nowoczesnych technologii, które stanowią podstawę w budowie naszego nowego „cyfrowego domu”. W roku 2008 rozpoczęto produkcję pierwszej bramki VoIP, która pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne poprzez Internet. Obecnie prowadzone są wytężone prace nad wprowadzeniem rozwiązań multimedialnych, które znajdą zastosowanie w każdym nowoczesnym - cyfrowym domu. Już na samym początku procesu produkcyjnego – a więc podczas fazy projektowania – kładziony jest nacisk na ponadprzeciętną funkcjonalność oraz bardzo wysoką jakość wykonania oferowanych urządzeń. Wszystko to przy zachowaniu kluczowego parametru jakim jest przystępna cena.

 

 

           Dbamy o naszych Klientów dlatego działamy w oparciu o strategię przejrzystości. Ważnym podmiotem w naszej działalności są nasi Partnerzy – dlatego prowadzimy politykę typu: 1in1 – czyli „jeden autoryzowany Dystrybutor w jednym regionie geograficznym”, dzięki czemu możemy zapewnić kontrolę oraz najwyższy poziom obsługi w każdym z segmentów piramidy sprzedaży. Partnerzy zaopatrywani są bezpośrednio z magazynów w Polsce, co pozwala zapewnić pełną dostępność oferowanych rozwiązań. 

 

 

Motto

Lokalne potrzeby – globalna dystrybucja.

 

 

Misja

Naszą misją jest globalne dostarczanie sprzętu, który jest dostosowany do lokalnych potrzeb użytkowników oraz ułatwia im korzystanie z zalet cyfrowego świata.

 

 

Wizja

Chcemy globalnie dostarczać sprzęt uwzględniający lokalne potrzeby. Ściśle współpracujemy z dystrybutorami i subdystrybutorami w poszczególnych regionach, aby móc przystosować oferowane rozwiązania do potrzeb odbiorcy lokalnego. Stawiamy na świeże pomysły i rozwiązania. Pilnie słuchamy naszych Partnerów i wspólnie z nimi budujemy to czego potrzebują ich Klienci.

 

 

Produkcja

Dzięki temu, że nasze produkty wytwarzane są na Dalekim Wschodzie możemy zachować atrakcyjne ceny dostarczając bardzo dobre produkty - produkty, które wytwarzamy słuchając potrzeb odbiorców na całym świecie. To nasi Klienci mają wpływ na rozwój naszych urządzeń, to oni decydują o ich kształcie. Chcesz nam opowiedzieć o swoim pomyśle?

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Dystrybucja

Dystrybucją naszych produktów zajmują się nasi regionalni Partnerzy. To oni najlepiej znają potrzeby lokalnych społeczności i mówią nam co możemy zrobić, aby nasze produkty były jeszcze lepsze. Poszukujesz dystrybutora w Twoim regionie? A może uważasz, ze jesteś dobrym kandydatem na dystrybutora produktów marki 8level?

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Współpraca

Masz pomysł na współpracę z nami? Rewelacyjny pomysł na produkt, sprzedaż czy promocje? Może na coś o czym nawet jeszcze nie pomyśleliśmy? Chcesz z nami pracować nad wspólnym celem?

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

8level

NEXT LEVEL IN NETWORKING